Tellimis tingimused - Catering Tartus
15042
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15042,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Tellimis tingimused

ToiduSahvri tellimistingimused

 

 1. Toidusahver.ee keskkonnas müüdavad tooted valmistatakse meie kokkade poolt suurköögis aadressil Variku 8, Tartu linn
 2. Soe toit serveeritakse spetsiaalsetest kuummarmiitidest, mis hoiavad toitu soojana umbes paar tundi peale sihtkohta saabumist. Kõik tooted on valmis kohe lauale tõstmiseks ja ei vaja eelnevalt mingit lisatöötlemist.
 3. Külmalaua tooted pakendatakse vastavalt kliendi soovile kas: a) salatid klaasist või keraamilistesse kaussidesse b) suupisted metall või keraamilistele vaagnatele, c) ühekordsetele vaagnatele ja ühekordsetesse kaussidesse. Purunenud või kaotatud nõude eest tuleb tasuda nende kolme kordne soetusmaksumus.
 4. Tellimuse õigeaegseks täitmiseks meie poolt tuleb selleks sooviavaldus esitada vähemalt 2 tööpäeva enne ürituse algust. Jätame endale õiguse sulgeda toidusahver.ee tellimiskeskond vastavalt vajadusele, kui meil ei ole võimalik selleks päevaks suure mahu tõttu enam tellimusi vastu võtta.
 5. Tellimuse miinimumsuuruseks on 250 eurot. Torditellimus min. 2 kg, mida saab suurendada 1kg kaupa.
 6. Toidusahvri tellimuse kättesaamiseks on kaks võimalust – kas tulete meie juurde aadressile Variku 8 ise järele või toimetame Teile tellimuse kohale soovitud aadressile. Kui soovite asjadele ise järgi tulla ja kasutate mitte ühekordseid vaagnaid ja nõusid, siis peate need ka pärast ise meile tagasi tooma.
 7. Tellimisvormile märkige aeg, mis kellast alates võime Teile toidud kätte toimetada ja millisel ajavahemikul.
 8. Transporditasu tellimuse kohaletoimetamisel Tartus ja selle raadiuses kuni 10 km on tasuta. Kaugemate sihtkohtade puhul lisandub 0,6 eurot iga sõidetud kilomeetri kohta. Transpordi teenus sisaldab toitude ja nõude kohaletoomist ning pärast mustade asjade ära viimist. Täpne asjadele järgitulemise aeg lepitakse eraldi kokku.
 9. Tellimuse eest saab tasuda toidusahver.ee kodulehel kas pangalinki kasutades õi kohapeal sularahas arveldades.
 10. Tellimuse tühistamisel, kui oli tasutud ettemaks, ei kuulu raha tagastamisele kui tellimuse täitmiseni on jäänud vähem kui 3 tööpäeva. Muul juhul tagastatakse raha 100% ulatuses.
 11. Juhul, kui Teil tekib küsimusi või Te ei leia valikust sobilikke tooteid, siis palun võtke ühendust toidusahver.ee  infotelefoniga 53305040 või kirjutage tellimine@toidusahver.ee ning proovime leida Teile sobilikud lahendused.
 12. Toidusahver.ee jätab endale õiguse asendada ajutiselt lõppenud tooted teiste samaväärsete toodetega nii, et vaagna või paketi üldkaal ei väheneks.
 13. Toidusahver.ee toodete realiseerimise aeg on külmadel toitudel min 4 tundi ja soojadel toitudel min 1,5 tundi (vt. Toiduseadus, (http://www.riigiteataja.ee/akt/119012011022)